portal osiedli, dzielnic i miast

Bielsk Podlaski - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham - Bielsk Podlaski » Forum » Kocham Bielsk Podlaski, bo inaczej nie potrafię :)
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kocham Bielsk Podlaski, bo inaczej nie potrafię :)

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
nurseling 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lip 08, 2008 13:58
Posty: 41
Skąd: Gdynia-Chylonia

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 15:39    Temat postu: Kocham Bielsk Podlaski, bo inaczej nie potrafię :)

Kocham Bielsk Podlaski, bo tu się urodziłam i tu spędziłam najszczęśliwsze chwile mojego dzieciństwa. Kocham to miasto za spokój, ciszę na przedmieściach i kameralność. Kocham otwartość i rodzinnośc jego mieszkańców oraz wolniejszy niż w większych miastach rytm życia. Kocham rozległe łąki, pola, lasy, strumyczki i rzeki, sięgające aż po horyzont płaskie tereny, które bez większego wysiłku mogę pokonać rowerem. Kocham mikroklimat Bielska, mroźne zimy i gorące lata..

Smile

_________________
Forum o żłobkach i przedszkolach www.skarby.phorum.pl
-----------------------------------------
"Zły to ptak, który własne gniazdo kala.."
domin 
   

VIP


Dołączył: Pon Mar 10, 2008 21:24
Posty: 656

PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 10:46    Temat postu: Re: Kocham Bielsk Podlaski, bo inaczej nie potrafię :)

Chyba nic innego nie można dodać ....Super napisane Pozdrawiam z Gdańska
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama