portal osiedli, dzielnic i miast

Bielsk Podlaski - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Szkatułka na biżuterię z przegródkami
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Szkatułka na biżuterię z przegródkami

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
zaqwedrf 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Cze 27, 2018 20:48
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Paź 31, 2018 14:44    Temat postu: Szkatułka na biżuterię z przegródkami

Moja dziewczyna marzy o szkatułce na biżuterię. Akurat ma imieniny i jest nasz już 2 rocznica znajomości. Chciałbym jej właśnie podarować szkatułkę tylko kompletnie nie wiem jaką wybrać.
czarnadama 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Śro Cze 27, 2018 20:47
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Paź 31, 2018 14:46    Temat postu: Re: Szkatułka na biżuterię z przegródkami

Tutaj https://www.indelo.pl/ w zakładce prezenty dla niej masz spory wybór bardzo nowoczesnych szkatułek. Jeśli o mnie chodzi to bardzo mi się podobają także twojej dziewczynie również się spodobają. Ceny nie są aż takie wysokie, jak za taki styl szkatułki.
jagoda321 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 33
Dołączył: Pon Gru 11, 2017 22:30
Posty: 211
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 15:40    Temat postu: Re: Szkatułka na biżuterię z przegródkami

Jak już będzie szkatułka to warto zajrzeć do sklepu https://zegarkicentrum.pl/ , ile mi się tam biżuterii podoba. Chociaż ostatnio to i na zegarek patrzyłam właśnie tam. Wysyłkę zawsze mają darmową, dobre i znane marki, jakość super. Zakupy tam będą z pewnością udane.
Hubcio 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pią Maj 24, 2019 12:19
Posty: 53
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 14:48    Temat postu: Re: Szkatułka na biżuterię z przegródkami

Moja kobieta jeśli chodzi o biżuterię jest minimalistką, nie mam jej dużo więc kupiłbym jej inny upominek.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama