portal osiedli, dzielnic i miast

Bielsk Podlaski - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Jaki prezent na imieniny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jaki prezent na imieniny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jagoda321 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 33
Dołączył: Pon Gru 11, 2017 22:30
Posty: 211
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 15:59    Temat postu: Jaki prezent na imieniny

Co polecicie na imieniny dla dziadka na prezent? Myślałam o jakimś trunku, lubi pić wina, widziałam na https://winezja.pl/ że mają duży wybór i to z całego świata, chyba coś zamówię. Co myślicie?
evinor 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Lip 17, 2015 21:18
Posty: 368
Skąd: Polski

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 23:12    Temat postu: Re: Jaki prezent na imieniny

Zróbcie sobie sesje rodzinną. Takie profesjonalne zdjęcia, to naprawdę fajna pamiątka. Myślę, że warto zastanowić się na tego typu rozwiązaniem. Zerknijcie sobie na stronę Krzysztof Orłowski fotografia rodzinna. Ten fotograf specjalizuje się w tego typu zdjęciach i ma głowę pełną pomysłów. W ten sposób można swojej rodzicie sprawić miłą niespodziankę.
karollxx 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Czw Kwi 27, 2017 11:37
Posty: 192
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 16:17    Temat postu: Re: Jaki prezent na imieniny

A czy bierzesz pod uwagę książki? Ostatnio zamówiłam kilka książek na temat ekologicznego trybu życia w https://www.bee.pl/9512-ksiazki-ekologiczny-styl-zycia . Są naprawdę bardzo ciekawe. Myślę, że dziadkowi można też podarować taką książkę.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama