portal osiedli, dzielnic i miast

Bielsk Podlaski - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Depilacja laserowa Wilanów
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Depilacja laserowa Wilanów

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
angelka33 
   

Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Pią Lis 10, 2017 19:42
Posty: 25
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 13:19    Temat postu: Depilacja laserowa Wilanów

Znalazłam niedawno salon medycyny estetycznej, w któym wykonywana jest depilacja laserowa Wilanów i zastanawiam się czy nie warto byłoby się wybrać na taką depilację? Mam strasznie ciemne i grube włoski w okolicach bikini, a golenie maszynką często podrażnia tą wrażliwą okolicę. Myślicie że taki laser to dobry pomysł?
todarek12 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 31
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 14:51
Posty: 331
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 10:03    Temat postu: Re: Depilacja laserowa Wilanów

Opcjonalnie można wykorzystać także poliwęglan lity. Może nie jest tak mocny, ale w tym przypadku powinien wystarczyć.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama